Anket Cevapları

Temassız Misafir Uygulaması aracılığıyla misafire gönderilip misafirin tamamladığı anketler ve bizim tesiste misafirlerle yüz yüze yaptığımız tüm anketler bu alanda listelenir.

Aynı zamanda tesiste yapılan anketlerin sisteme işlendiği alan da burasıdır.

Misafirin hangi soruya kaç puan verdiği detaylı olarak görüntülenir. Aynı zamanda listeleme, misafire göre yapılmaktadır.

Anket eğer yüz yüze değil temassız misafir uygulaması üzerinden tamamlandıysa bilgiler otomatik gelir ve herhangi bir değişiklik sağlanamaz.

Misafirin hangi anketi tamamladığı, hangi tarihte tamamladığı ve hangi rezervasyonda bulunan misafirlerin tamamladığı bilgisi üst kısımdan seçilir.

İlgili anketin temassız misafir uygulaması üzerinden mi, bir kullanıcı tarafından mı sisteme işlendiği bilgisi Online tikinin aktif olması ile kolayca ayırt edilebilir.

Anketin sisteme bir kullanıcı tarafından işlenmesi durumunda anket içerisindeki tanımlı olan soruların kayıt içerisine Soruları Ekle butonu ile otomatik gelmesi sağlanabilir.

Anket için alınan veya alınması beklenen aksiyonların tanımlandığı ve daha önce tanımlanan aksiyonlar ise Aksiyon sekmesinde listelenir.

Videolar

Last updated